Archiwum wiadomości

[anime] Bleach 302: "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo".
Już jutro o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę będzie miał 302 odcinek Bleacha zatytułowany: "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 302 "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Przypominam także, że za tydzień czeka nas przerwa świąteczna - odcinek 303 zostanie wyemitowany dopiero po Nowym Roku - 04 stycznia 2011. Według informacji podanych na oficjalnej stronie Bleacha pojawi się w nim nowy ending - "Song for..." by ROOKiEZ is PUNK'D.
I na koniec informacja dla fanów wersji papierowej Bleacha - w tym tygodniu nie został wydany nowy numer Shonen Jumpa, a co za tym idzie - nie będzie też nowego rozdziału mangi.

Dodano: 20.12.2010

[anime] Bleach 301 i zapowiedź noworocznego odcinka specjalnego.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę będzie miał 301 odcinek Bleacha zatytułowany: "Ichigo traci ducha walki?! Oczekiwania Gina". Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 301 "Ichigo traci ducha walki?! Oczekiwania Gina".
Pojawiły się także informacje o kilku kolejnych odcinkach - za tydzień czeka nas kolejny ep oparty na mandze, jego tytuł to "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Za dwa tygodnie będzie przerwa świąteczna, a tuż po Nowym Roku, 04 stycznia 2011, będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny (czyli filler) noszący tytuł "Świat ludzi i shinigami. Noworoczny odcinek specjalny". Na razie nic nie wskazuje na to, by studio miało nas poczęstować dłuższą serią zapychaczy. Możliwe, że takowe zostaną nadane dopiero po zakończeniu arcu z Aizenem.
I na koniec informacja dla fanów wersji papierowej Bleacha - w poniedziałek do sprzedaży trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 431.

Dodano: 14.12.2010

[anime] Bleach 300 "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!".
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 300 odcinek Bleacha zatytułowany: "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!". Po krótkiej, dwuodcinkowej przerwie na fillery promujące film, akcja serii TV znów wraca do wydarzeń z mangi. Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 300 "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!".
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 430.

Dodano: 07.12.2010

[anime] Odcinek 299 - czyli wprowadzenie do filmu kinowego.
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 299 odcinek Bleacha zatytułowany: "Nowy film już w kinach! Wstęp do 'Rozdziału w piekle'". Jest to drugi i ostatni zapychacz mający na celu promowanie najnowszego filmu kinowego Bleacha. Akcja odcinka 299, w przeciwieństwie do poprzedniego zapychacza, jest powiązana z filmem (wprowadzenie). Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 299 "Nowy film już w kinach! Wstęp do 'Rozdziału w piekle'". Przypominam, że już za tydzień akcja anime wraca do wydarzeń z mangi.
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi Bleach. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 429.

Dodano: 30.11.2010

[filmy kinowe] Nowe materiały promujące film.
W związku ze zbliżającą się premierą czwartego filmu kinowego Bleacha, w najnowszym openingu i endingu serii TV tradycyjna animacja została zastąpiona migawkami z filmu. Trzeba przyznać, że animacja robi wrażenie. Jeśli tylko fabuła okaże się wciągająca, a na to wygląda, to czeka nas najlepszy film kinowy Bleacha. Zresztą zobaczcie sami: Bleach Movie 4: "The Hell Chapter".

Dodano: 23.11.2010

[anime] Pierwszy z fillerów promujących film.
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 298 odcinek Bleacha zatytułowany: "Film! Święto! Festiwal filmów shinigamich". Jest to pierwszy z dwóch zapychaczy mających na celu promowanie najnowszego filmu kinowego Bleacha: "Rozdziału w piekle", który trafi na ekrany japońskich kin już 4 grudnia. Niestety, jak to zwykle bywa, polscy fani Bleacha obejrzą go dopiero po wydaniu DVD, czyli kilka miesięcy po premierze. Na szczęcie ze zwykłymi odcinkami TV nie ma takiego problemu i możemy się nimi cieszyć już w dniu premiery. Najnowszy odcinek w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie może również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 298 "Film! Święto! Festiwal filmów shinigamich". Za tydzień czeka nas kolejny filler, jednak od odcinka 300 akcja anime znów wróci do wydarzeń z mangi.

Dodano: 23.11.2010

[anime] "Ichigo kontra Gin" już dzisiaj na stronie.
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 297 odcinek Bleacha zatytułowany: "Miecz zmieniający swoją długość?! Ichigo kontra Gin". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się na stronie dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 297 "Miecz zmieniający swoją długość?! Ichigo kontra Gin". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi Bleach. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 427.

Dodano: 16.11.2010

[anime] Premiera Bleach 296, informacje o nowych odcinkach.
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 296 odcinek Bleacha zatytułowany: "Szokująca prawda. Tajemnicza siła Ichigo". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 296 "Szokująca prawda. Tajemnicza siła Ichigo". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
Na oficjalnej stronie stacji TV nadającej Bleacha zostały opublikowane tytuły i daty nadania kilku najbliższych odcinków. Wynika z nich, że odcinki 298 oraz 299 będę fillerami promującymi najnowszy, czwarty już film kinowy Bleacha - "Rozdział w piekle" - który na ekrany kin trafi już 04 grudnia. Na szczęcie już od odcinka 300 akcja znów będzie oparta na mandze. Więcej informacji o odcinkach znajdziecie w kalendarzu powyżej oraz w dziale "Pierwsza seria".

Dodano: 09.11.2010

[anime] Bleach 295 "To pułapka! Wyreżyserowana walka".
Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 295 odcinek Bleacha zatytułowany: "To pułapka! Wyreżyserowana walka". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 295 "To pułapka! Wyreżyserowana walka". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
W tym tygodniu pojawi się także nowy rozdział mangi, gdy już zostanie przetłumaczony, odpowiedni link znajdziecie tutaj: rozdział 425.

Dodano: 02.11.2010

[anime] Premiera 294 odcinka Bleacha.
Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 294 odcinek Bleacha zatytułowany: "Przeciwnik, którego nie można trafić? Uwięziony Genryuusai!". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 294 "Przeciwnik, którego nie można trafić? Uwięziony Genryuusai!". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!

Przypominam również, że w tym tygodniu ponownie, po dwutygodniowej przerwie, pojawi się nowy chapter mangi Bleach oznaczony numerem 424 - rozdział ma swoją premierę jutro, a link do wersji przetłumaczonej znajdzie się na stronie prawdopodobnie w czwartek - znajdziecie go tutaj: rozdział 424.

W końcu pojawił się pierwszy trailer zapowiadający czwarty film kinowy Bleacha - "Rozdział w piekle", który będzie miał swoją premierę w japońskich kinach już 4 grudnia 2010. Zapraszam do oglądania na podstronę z filmem: Bleach Movie 4: "The Hell Chapter".

Dodano: 26.10.2010

[anime] Bleach 293 "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya".
Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 293 odcinek Bleacha zatytułowany: "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 293 "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!

Chciałbym Was również zachęcić do korzystania z nowej funkcjonalności naszej strony - na podstronie z odcinkiem można znaleźć akapit zatytułowany "Powiązania z mangą". Zamieszczamy tam dokładne numery rozdziałów mangi (z dokładnością do jednej strony), na których dany odcinek został oparty. Warto pamiętać, że nieraz te same wydarzenia są w mandze przedstawione w nieco inny, bardziej rozwinięty sposób, dlatego też polecam Wam po objerzeniu każdego odcinka przejrzeć również wersję papierową tych samych wydarzeń.

Dodano: 19.10.2010

[anime] Bleach 292 "Połączone siły shinigamich kontra Aizen".
Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji został nadany 292 odcinek Bleacha zatytułowany: "Połączone siły shinigamich kontra Aizen". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można znaleźć zapowiedź: Bleach 292 "Połączone siły shinigamich kontra Aizen".

Wraz z dzisiejszym odcinkiem pojawił się nowy opening i ending. Utwór do filmiku rozpoczynającego wykonała grupa SID, znana między innymi z endingu do anime FMA: Brotherhood zatytułowanego "Uso". Utwór użyty w najnowszy openingu Bleacha to ich najnowszy singiel "Ranbu no Melody". Natomiast piosenka użyta w endingu nosi tytuł "Last Moment" i została wykonana przez kapelę SPYAIR. Poniżej linki do odpowiednich podstron:
Opening 13 - "Ranbu no Melody" by SID.
Ending 25 - "Last Moment" by SPYAIR.

Dodano: 12.10.2010

[anime] Bleach 291.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 291 odcinek Bleacha zatytułowany: "Rozpaczliwa walka z Aizenem! Forma shikai Hirako". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na podstronie z odcinkiem można znaleźć zapowiedź:

(Bleach 291 "Rozpaczliwa walka z Aizenem! Forma shikai Hirako").

Dodano: 05.10.2010

[anime] Premiera 290 odcinka Bleacha.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 290 odcinek Bleacha zatytułowany: "W imię sprawiedliwości?! Człowiek, który opuścił Shinigamich". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Zapraszamy również na galerię na żywo, dodawanie obrazków rozpocznie się wraz z nadawaniem odcinka w tv - o godzinie 11:00. Już teraz na podstronie z odcinkiem można znaleźć zapowiedź:
(Bleach 290 "W imię sprawiedliwości?! Człowiek, który opuścił Shinigamich").

Dodano: 28.09.2010

[anime] Bleach - odcinek 289 "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty".
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 289 odcinek Bleacha zatytułowany: "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 289 "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty").

Chciałbym również zachęcić Was do przejrzenia naszej najnowszej strony: www.anime.wbijam.pl, na której będziemy umieszczać interesujące serie anime oraz różnego rodzaju materiały o Japonii. Na początek polecam serię reportaży "Japonia oczami fana" oraz serię anime "Fullmetal Alchemist: Brotherhood".

Dodano: 21.09.2010

[anime] Bleach - odcinek 288.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 288 odcinek Bleacha zatytułowany: "Shinigami wyciągają asa z rękawa! Ichigo, nadchodzi decydujące starcie". Po zeszłotygodniowej przerwie na filler, który powstał z 10 roczincy ukazywania się mangi Bleach, w dzisiejszym odcinku ponownie zobaczymy kontynuację wydarzeń z mangi. Czy Ichigo zdąży na czas wrócić do Karakury i odwrócić losy nierównego pojedynku z Aizenem? Jak wypadną dwaj kapitanowie, Byakuya i Kenpachi, w starciu z olbrzymim Yammim, który w swojej zmienionej formie jest przecież najpotężniejszym z Arrancarów? Poznaj odpowiedzi na te pytania, oglądając już dzisiaj kolejny odcinek Bleacha. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 288 "Shinigami wyciągają asa z rękawa! Ichigo, nadchodzi decydujące starcie").

Dodano: 14.09.2010

[anime] Bleach - odcinek 287: "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa".
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 287 odcinek Bleacha zatytułowany: "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa". Niestety, będzie to odcinek niezwiązany z mangą. Jest to jednak jednorazowy występek studia i od kolejnego odcinka akcja wróci do wydarzeń z mangi - na razie nie będziemy musieli oglądać dłuższej serii zapychaczy. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 287 "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa").

Dodano: 07.09.2010

[anime] Informacja o nadchodzących odcinkach.
Zgodnie z informacjami podanymi w najnowszym magazynie Newtype w najbliższym czasie fani nie zostaną poczęstowani serią niestrawnych fillerów. Co prawda za tydzień czeka nas jeden zapychacz, ale po nim, czyli od epizodu 288, akcja wróci do wydarzeń z mangi. Nie będzie również przerw w nadawaniu odcinków. Poniżej tytuły odcinków, a jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji, znajdzie je w kalendarzu powyżej.

Bleach 287 - filler - "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa" (07.09.2010);
Bleach 288 - manga - "Shinigami wyciągają asa z rękawa! Ichigo, nadchodzi decydujące starcie" (14.09.2010);
Bleach 289 - manga - "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty" (21.09.2010);
Bleach 290 - manga - "W imię sprawiedliwości?! Człowiek, który opuścił Shinigamich" (28.09.2010);

Dodano: 01.09.2010

[anime, strona] Bleach 286 oraz nowości na stronie.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 286 odcinek Bleacha zatytułowany: "Powrót Ichigo, obrona Karakury". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy do oglądania tutaj: Bleach 286 "Powrót Ichigo, obrona Karakury". A już za tydzień czeka nas filler, czyli odcinek niepowiązany z mangą. Prawdopodobnie po nim akcja wróci do wydarzeń z komiksu rysowanego przez Kubo Tite.

Strona została wzbogacona o nowy dział - filmiki wykonane we flashu. Została dodana także nowa gra - można w nią zagrać tutaj: Bleach Versus.

Dodano: 31.08.2010

[strona] Działy z mangą i anime połączone!
Dzisiaj udało nam się ukończyć prace nad łączeniem działów z mangą i anime - od teraz można sprawdzić, na którym rozdziale mangi oparty jest dany odcinek anime (i w drugą stronę). Zapraszamy do korzystania z nowej opcji.

Dodano: 30.08.2010

[filmy kinowe] Ichigo uda się do piekła!
Znana jest oficjalna data premiery czwartego filmu kinowego Bleacha - "Rozdział w piekle", który trafi na ekrany japońskich kin 04 grudnia 2010 roku. Wiadomo już, że akcja będzie działa się w piekle, czyli miejscu, które nie zostało do tej pory pokazane nawet w mandze! Prace nad filmem nadzoruje Tite Kubo, czyli mangaka, który stworzył Bleacha. Prawdopodobnie chce, by inferno wyglądało tak samo, jak zostanie w przyszłości przedstawione w mandze. Już teraz możecie obejrzeć wprowadzenie do filmu, zapraszam na odpowiednią podstronę: Film kinowy Bleach 04: "Rozdział w piekle". Jeśli ktoś nie widział trzech wcześniejszych filmów, można je znaleźć tutaj (w tej chwili dostępne są tylko dwa filmy - drugi i trzeci - pierwszy będzie dostępny na dniach): Film Bleach 01 "Niczyje wspomnienia", Film Bleach 02 "Rebelia na diamentowej pustyni", Film Bleach 03 "Spłowiałe do czerni".

Dodano: 13.08.2010

[anime] Z początkiem września ruszają fillery.
Niestety, według oficjalnych informacji odcinek 287 "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa", który zostanie nadany 07.09.2010, rozpocznie serię zapychaczy.

Dodano: 11.08.2010

[strona] Nad czym aktualnie pracujemy?
W tej chwili kończymy prace nad uzupełnianiem danych o anime - za niedługo na stronie będą dostępne wszystkie do tej pory wydane odcinki, a także bogate informacje o nich. Następnie weźmiemy się do pracy nad działem z mangą - będzie tam spis wszystkich rozdziałów. Mało tego - połączymy ten dział z działem anime! Będzie można sprawdzić, na którym dokładnie rozdziale mangi jest oparty dany odcinek anime i klikając odpowiedni link przejść do niego (opcja ta będzie działać także w drugą stronę). Umieścimy też informację, na ilu mniej więcej rozdziałach mangi jest oparty dany odcinek anime.

Dodano: 09.08.2010

[anime] Bleach - odcinek 282.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 282 odcinek Bleacha zatytułowany: "Siła duszy! Atak wilków". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 282 "Siła duszy! Atak wilków").

Dodano: 03.08.2010

[anime] Bleach - odcinek 281.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 281 odcinek Bleacha zatytułowany: "Korona kłamstw, uraza Barragana". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 281 - zobacz).

Dodano: 27.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 280.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 280 odcinek Bleacha zatytułowany: "Hisagi i Tousen, moment rozstania". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 280 - zobacz).

Dodano: 20.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 279.
Już dzisiaj, wraz z odcinkiem 279, pojawi się nowy ending - zaraz po emisji odcinka będzie go można obejrzeć tutaj: "Echoes" Universe. Zapraszamy również na godzinę 11:00 na galerię na żywo, nieco później pojawi się odcinek w wersji RAW, a w godzinach popołudniowych epizod z polskimi napisami. Niecierpliwi mogą już teraz zobaczyć zapowiedź odcinka. Przejdź do podstrony: Bleach 279 "Hirako i Aizen - spotkanie przeznaczenia".

Dodano: 13.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 278.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 278 odcinek Bleacha zatytułowany: "Koszmar powraca, odrodzenie Espady". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 278 - zobacz). Już teraz można zobaczyć krótki filmik zapowiadający odcinek.
Uległa zmianie data premiery nowego endingu, który pojawi się dopiero po odcinku 279, a nie, jak wcześniej pisaliśmy, po odcinku 278.

Dodano: 06.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 277.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 277 odcinek Bleacha zatytułowany: "Punkt kulminacyjny! Kyouraku kontra Starrk!". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 277 - zobacz). Już teraz można zobaczyć krótki filmik zapowiadający odcinek.
Przypominam także, że już w następnym odcinku pojawi się nowy endind - utwór "Echoes" wykona universe. Są też znane tytuły oraz daty wydania kolejnych odcinków, możecie się z nimi zapoznać w kalendarzu powyżej.

Dodano: 29.06.2010

[endingi] Ending 24: "Echoes" universe.
Od 278 odcinka anime będziemy mogli oglądać nowe "zakończenie" odcinków Bleacha. Utwór do endingu wykona zespół universe, a jego tytuł to "Echoes". Przejdź do strony z endingiem (ending 24).

Dodano: 24.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 276.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 276 odcinek Bleacha zatytułowany: "Śmierć po jednym ciosie; bankai Soi Fon!". Zobaczymy w nim kontynuację walki Soi Fon i Omaedy przeciwko Barraganowi Luisenbarnowi. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 276 - zobacz).

Dodano: 22.06.2010

[strona] Co nowego na stronie?
Dobiegł końca drugi konkurs - jako najlepszy ending wybraliście najnowsze zakończenie Bleacha - "Stay Beautiful" w wykonaniu RDIGGY-MO(17%). Na podium znalazły sią także: "Hitohira no Hanabira" by Stereo Pony (10%) oraz "Life is Like a Boat" by Rie Fu (9%).
Na stronie pojawił się także nowy teledysk, który możecie zobaczyć w dziale "Teledyski"

Dodano: 18.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 275.
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej powoli się rozkręcają, Japonia wygrała swój pierwszy mecz (z Kamerunem 1:0). Mam nadzieję, że w przerwie między meczami znajdziecie chwilę czasu na obejrzenie kolejnych odcinków Bleacha.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 275 odcinek Bleacha zatytułowany: "Zbliżający się oddech śmierci; król, który panuje nad śmiercią!". Zobaczymy w nim m.in. walkę Soi Fon i Omaedy przeciwko Barraganowi Luisenbarnowi, czyli Espadzie numer 2. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 275 - zobacz). Przypominam także, że trwa konkurs na najlepszy ending, zapraszamy do głosowania tutaj.

Dodano: 15.06.2010

[konkursy] Wyniki konkursu oraz nowa sonda.
Pierwszy konkurs dobiegł końca - przypominam, że wybieraliśmy w nim najlepszy opening z Bleacha. Po bardzo zaciętej walce, w której wzięło udział aż 899 użytkowników, nie udało się wyłonić jednego, najlepszego openingu Bleacha... Do samego końca łeb w łeb szły trzy piosenki, miażdżąc przy okazji konkurencję: "Ichirin no Hana", "Rolling star" oraz "chAngE". Pod sam koniec głosowania na czoło wysunęły się nieznacznie pierwszy i trzeci z tych utworów, tak więc końcowa kolejność wygląda następująco: na najwyższym stopniu podium ex aequo "Ichirin no Hana" w wykonaniu High and Mighty Color oraz najnowszy opening Bleacha "chAngE" autorstwa miwy (oba utwory uzyskały po 159 głosy, 18%); na najniższym stopniu podium stanął "Rolling star" w wykonaniu YUI. Całą tabelkę z wynikami można zobaczyć tutaj. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem wybieramy najlepszy ending. Proszę o zapoznanie się z wszystkimi pozycjami (zobacz), a następnie o zagłosowanie na ending, który najbardziej nam się spodobał (przejdź do strony z głosowaniem).

Dodano: 11.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 274.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 274 odcinek Bleacha zatytułowany: "Hitsugaya, samobójczy atak, Zmrożone Niebiosa - Trumna z Setki Kwiatów!". Zobaczymy w nim ciąg dalszy walki kapitana Hitsugai z espadą numer 3 - Tią Halibel (Tia). Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Tak, tak, od tego tygodnia odcinki z polskimi napisami będą pojawiać się w dniu premiery odcinka! Zapraszamy (Bleach 274 - zobacz). Przypominam także, że trwa konkurs na najlepszy opening, zapraszamy do głosowania tutaj.

Dodano: 08.06.2010

[konkursy] Pierwszy konkurs - wybieramy najlepszy opening.
Jak zapewne zauważyliście, na stronie są już dostępne wszystkie openingi i endingi. W związku z tym ogłaszam pierwszy konkurs - wybierzemy najlepszy opening. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale "Konkursy". Ogłaszam także, że nowe konkursy będą pojawiać się w każdy poniedziałek (w niektórych z nich będzie można wygrać ciekawe nagrody).

Dodano: 05.06.2010

[strona] Kilka informacji.
Aktualnie pracujemy nad działami Openingi i Endingi, które powinny pojawić się już jutro. Będzie w nich można zabaczyć każdą z animacji poprzedzających i kończących odcinki.

A już od przyszłego tygodnia ruszy dział "Manga Bleach", w którym będą zamieszczane streszczenia najnowszych rozdziałów mangi. Zapraszamy.

Dodano: 04.06.2010

[gry] Bleach Training oraz Bleach Training 2.
Zapraszam do grania w dwie rewelacyjne gry flash RPG, Bleach Training (przejdź).

Dodano: 02.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 273.
Już dzisiaj w japońskiej TV premiera 273 odcinka Bleacha: "Szał rekina! Uwolniona forma Halibel". Odcinek zostanie nadany około godziny 18:00 czasu japońskiego (11:00 czasu polskiego). Jeszcze dzisiaj pojawi się na stronie galeria oraz odcinek w wersji RAW (przejdź do podstrony z odcinkiem). Odcinka w wersji polskiej należy się spodziewać już jutro, najprawdopodobniej około godziny 12:00. Zapraszamy.

Dodano: 01.06.2010

[strona] Prace techniczne
Trwają prace techniczne nad stroną, przepraszamy za utrudnienia. Już wkrótce na stronie wiele nowych działów, często aktualizowane newsy, ciekawostki, encyklopedia wiedzy o Bleach i wiele innych. Zapraszamy do częstego zaglądania na stronę.

Dodano: 29.05.2010

Do góry

Do góry