Anime Bleach - wszystkie odcinki online.

wróć do wiadomości


[anime] Powstanie film aktorski Bleacha!
W najnowszym numerze Shounen Jumpa, wraz z ostatnim rozdziałem mangi Bleach, podano informację, że rozpoczęto prace nad filmem live-action, którego akcja osadzona będzie w uniwersum pustych i zastępczych shinigami stworzonym przez Tite Kubo. Film ma trafić na ekrany kin w 2018 roku. Rolę głównego bohatera, Ichigo Kurosakiego, zagra Souta Fukushi. Reżyserią zajmie się Shinsuke Sato. Wynika z tego, że na tę chwilę nie jest planowana seria anime, na którą tak liczyli fani, i trzeba cierpliwie czekać na jakieś wieści. Nadzieja umiera ostatnia. Zapraszam do dyskusji!

Dodano: 18.08.2016comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.